Отзывы врачей
Др. Горан Ског, Інститут Norsk Idrettsmedisinsk (NIMI)

Вперше я почав використовувати Креспін Гель, коли розпочав працювати в інституті NIMI в листопаді 2010 року. Я роблю багато ін’єкцій в тому числі ін’єкції в кульшовий суглоб, використовуючи при цьому рентгенівські знімки. За короткий проміжок часу я увів Креспін Гель у 20 кульшових суглобів, і результати були вражаючі. Більшість пацієнтів відчули миттєве покращення! Я з нетерпінням чекаю на результати довготривалого обстеження цих пацієнтів.

Др. Рафн Ліндал Бйорнсон, Інститут Norsk Idrettsmedisinsk (NIMI)

Протягом 2010 року я багатьом пацієнтам вводив Креспін Гель в гомілковостопний, колінний кульшовий та плечовий суглоби. Мені дуже сподобався цей продукт гіалуронової кислоти. Креспін Гель має більш тривалу дію аніж інші продукти гіалуронової кислоти та кортизон. Для пацієнта це означає тільки плюси – менша кількість ін’єкцій та нижча ціна.

Др. Вольфганг Шмідт, Лікарня OTS Marbella

Я працюю хірургом-ортопедом, я використовував Креспін Гель протягом одного року, увівши препарат 100 обраним пацієнтам. Жодних ускладнень після введення імплантату не було відмічено. У більшості моїх пацієнтів був остеоартрит колінного суглобу. Навіть при ІІІ ступені остеоартриту Креспін Гель можна використовувати, щоб відкласти операцію з ендопротезування колінного суглобу. Креспін Гель також можна використовувати при надриві капсули плечового суглобу або в пацієнтів похилого віку з остеоартритом плечового суглобу другого ступеню. Одна ін’єкція – дуже зручно для пацієнта, оскільки знижується ризик потрапляння інфекції в суглоб. Для пацієнтів із тяжким ступенем артриту ми змушені були повторно зробити ін’єкцію після 4 місяців, але середня ефективність складала 6 – 12 місяців.

Vivamedika "Mobilis in mobile" © 2012