Інструкція по використанню
Опис

КРЕСПІН® ГЕЛЬ – це внутрішньо суглобний імплантат високої чистоти. Під час його дії вивільняється гіалуронова кислота низької та високої молекулярної ваги. Він є виробом медичного призначення, який виготовляється з гіалуронової кислоти нетваринного походження. КРЕСПІН® ГЕЛЬ – стерильний, апірогенний, в’язко-еластичний, нерозчинний у воді, біологічно сумісний (не імунузуючий, незапальний, нетоксичний) гелевидний імплантат, який виготовляється з перехресно зшитої гіалуронової кислоти, отриманої в процесі ферментації.
Гіалуронова кислота – це полісахарид, який виникає природнім шляхом в шкірній матриці людської шкіри, та є складовою частиною синовіальної рідини. Гіалуронова кислота є хімічно, фізично та біологічно ідентичною в тканинах всіх вищих організмів.

Склад

1 мл КРЕСПІН® ГЕЛЯ містить:
Перехресно зшита гіалуронова кислота 14 мг
Хлорид натрію 6,9 мг
Вода для ін’єкцій 1 мл

Спосіб дії

КРЕСПІН® ГЕЛЬ вводиться в суглоби як добавка до зміненої синовіальної рідини для зменшення больових симптомів та покращеного функціонування суглобів. КРЕСПІН® ГЕЛЬ не є лікарським засобом по закону про вироби медичного призначення.

Призначення та використання

КРЕСПІН® ГЕЛЬ призначають для корекції суглобів з пошкодженими хрящовими поверхнями та патологічно зміненою синовіальною рідиною. Після введення настає затухання больових симптомів, а поверхня суглобного хряща покривається шаром гіалуронової кислоти.

Область застосування:

Остеоартрит колінного,кульшового та інших крупних суглобів.

Брошура

Vivamedika "Mobilis in mobile" © 2012